burim

Lajmet e fundit

Osmani: Diskursi nxitës i Serbisë burim destabilizimi në rajon

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar në Kanada me një delegacion të senatit amerikanë. Në përcjellje të ministres së…

Read More »
Lajmet e fundit

Djalit të kryetarit Burim Berisha i vidhet vetura

Djalit të kryetarit të komunës së Fushë Kosovës, Burim Berishës i është vjedhur vetura. Sipas burimeve të tyre, Guri Berishës,…

Read More »
Lajmet e fundit

Osmani kërkon nga bashkësia ndërkombëtare t’i kundërvihet Serbisë: Është burim i destabilizimit në rajon

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot ka zhvilluar takime me ministrin e Brendshëm, Xhelal Sveçla, drejtorin e Policisë së Kosovës,…

Read More »
Lajmet e fundit

Osmani: Serbia burim kryesor i destabilizimit në rajon, ndërkombëtarët të ndalin regjimin e Vuçiqit

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka reaguar pas sulmeve në Qendrat e Regjistrimit të Automjeteve në Zveçan e Zubin-Potok. Osmani…

Read More »
Lajmet e fundit

Burim Karameta i Listës Guxo: U ofendova dhe u shajta nga përkrahësit e VV-së pasi e kritikova Arben Vitinë

Deputeti i Listës Guxo, Burim Karameta, ka adresuar kritika në drejtim të ministrit të Shëndetësisë, Arben Vitia, duke thënë se…

Read More »
Back to top button