blerë

Lajmet e fundit

Kryeziu: Pushteti i blerë me para publike, asnjëherë s’do ta ketë legjitimitetin qytetar

Drejtori i Institutit Demokratik të Kosovës, Ismet Kryeziu përmes një statusi ka komentuar vendimet e fundit të qeverisë së Kosovës,…

Read More »
Bota

Kostot e fshehura për të blerë shtëpi në Zvicër

Po planifikoni të blini një shtëpi ose thjesht pyesni veten nëse ia vlen? Këtu janë disa nga kostot e fshehura…

Read More »
Lajmet e fundit

Haradinaj kritikon Kurtin: Kosova s’e ka asnjë vaksinë të blerë, të gjitha i kemi donacione

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka kritikuar Qeverinë Kurti për skadimin e 130 mijë vaksinave Astra Zeneka. Haradinaj ka thënë…

Read More »
Fashion

Rihanna doli për të blerë ushqime natën vonë me një xhaketë dhe shumë perla

Si vishet një miliardere në dyqan ushqimor? Nëse jeni Rihanna, tani muzikantja femër më e pasur në botë, do të…

Read More »
Sport

Shitja e Interit gjithnjë e më afër – tani ka një kompani serioze në garë për t’i blerë aksionet

Bloomberg raporton se Oaktree Capital është vendosur të blejë një pakicë të aksioneve në Inter dhe mund të përfundojë marrjen…

Read More »
Back to top button