Beteja

Bota

ShBA, thellohet beteja për vaksinimin e detyrueshëm në vendet e punës

Vaksinimi i detyrueshëm kundër Covid-19 në vendin e punës vazhdon të jetë një çështje e debatueshme në Shtetet e Bashkuara.…

Read More »
Lajmet e fundit

Beteja e Kosovës për ta kontrolluar veriun

Që nga viti 2008 kur Kosova ka shpallur pavarësinë, Prishtina ka ndërmarrë disa aksione në përpjekje për të vënë nën…

Read More »
Lajmet e fundit

Krasniqi: Beteja me Covid-19 nuk është betejë politike, Kuvendi duhet të ndërpresë pushimin

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi në një konferencë për medie, ku ka kritikuar ashpër Qeverinë për keqmenaxhim…

Read More »
Lajmet e fundit

Beteja e Kosovës dhe Serbisë për investime në veri

Në komunat me shumicë serbe në veri të Mitrovicës, për dallim prej komunave tjera me shumicë serbe në Kosovë, vazhdojnë…

Read More »
Lajmet e fundit

Kryetari i PDK-së kujton Bajram Rexhepin: Jeta e tij ishte me sfida, beteja e fitore për Kosovën

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka kujtuar në përvjetorin e katërt të vdekjes, ish-kryeministrin dhe zyrtarin e…

Read More »
Back to top button