bërtet

Lajmet e fundit

Opozita qesh e bërtet – Bislimi: 12 ditë para zbatimit, vendimi për reciprocitetin iu komunikua ndërkombëtarëve

Zëvendëskryeministri, njëherësh shefi i delegacionit kosovar në Bruksel, Besnik Bislimi, u është përgjigjur deputetëve të Kuvendit në lidhje me marrëveshjen…

Read More »
Lajmet e fundit

Gjakovarja bërtet me të madhe në vend publik, refuzon edhe urdhrat e Policisë

Një grua kosovare është arrestuar në Gjakovë pasi e njëjta ka prishur qetësinë në vend publik. E njëjta është arrestua…

Read More »
Lajmet e fundit

“Çka po don”, “Pse po bërtet”, rikthehen përplasjet e anëtarëve të VV-së me Valdete Dakën

Anëtarët e VV-së në KQZ, Alim Rama dhe Sami Kurteshi janë përplasur me kryetaren e KQZ-së, Valdete Daka në mbledhjen…

Read More »
Back to top button