Beograd

Lajmet e fundit

Ambasadori amerikan në Beograd: “Open Balkan” është kyç për Serbinë

Ambasadori amerikan në Serbi, Anthony Godfrey ka thënë se “Open Balkan” është kyç për Serbinë dhe rajonin. Godfrey tha se…

Read More »
Lajmet e fundit

Rama duartrokitet në Beograd, moderatori e quan kampion i “Open Balkan”

Me duartrokitje është shoqëruar mbyllja e fjalës së kryeministrit Edi Rama gjatë takimit të “Open Balkan” ku po merr pjesë…

Read More »
Lajmet e fundit

Opozitari serb, Jovanoviq sulmohet në aeroportin “Nikola Tesla” në Beograd

Partia Liberal Demokratike (LDP) e Serbisë ka njoftuar se mbrëmë në aeroportin “Nikola Tesla” të Beogradit ka ndodhur një incident…

Read More »
Lajmet e fundit

Aliu: Në Beograd e bëra të qartë se do ta ndërtojmë hekurudhën Prishtinë-Durrës

Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu, ka thënë se rruga Prizren-Tetovë është strategjike dhe krijon mundësi për…

Read More »
Lajmet e fundit

Muralit të kriminelit Mladiq në Beograd i shtohet edhe ai i çetnikut Drazha Mihajloviq

Beogradi është gdhirë sot me një tjetër mural kontrovers. Skaj atij të kriminelit të luftës, Ratko Mladiq, që nxiti polemika,…

Read More »
Back to top button