bashkë

Lajmet e fundit

Kurti flet në Austri për rezultatin e zgjedhjeve lokale: Të gjithë u bënë bashkë kundër VV-së

Kryeministri Albin Kurti ka folur në institutin austriak Karl-Renner në Vjenë për rënien e Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet lokale. Kurti…

Read More »
Lajmet e fundit

Kurti flet në Austri për rezultatin në lokale: Të gjithë u bënë bashkë kundër VV-së

Kryeministri Albin Kurti ka folur në institutin austriak Karl-Renner në Vjenë për rënien e Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet lokale. Kurti…

Read More »
Lajmet e fundit

Shaqir Totaj i kundërpërgjigjet Kurtit pasi tha se të gjitha partitë janë bërë bashkë kundër VV-së

Kryetari i zgjedhur i Prizrenit Shaqir Totaj, i është kundërpërgjigjur kryeministrit të Kosovës Albin Kurti, se të gjithë partitë janë…

Read More »
Lajmet e fundit

Nushi ia kujton Kurtit kur VV-ja u bë bashkë me partitë tjera në këtë komunë

Kryeministri i vendit Albin Kurti, tha se bashkimi i partive tjera kundër VV-së, ndikoi për rezultatin e kësaj partie në…

Read More »
Lajmet e fundit

Bëhen bashkë odat, synojnë promovimin e vendeve turistike për bizneset e vizitorët

Oda Ekonomike e Kosovës (OEK) dhe Oda e Hotelerisë dhe Turizmit të Kosovës, kanë nënshkruar marrëveshje të bashkëpunimit, raporton Ekonomia…

Read More »
Back to top button