automjetit

Auto

Apple pritet të sjell veturën autonome në vitin 2025 – zbulohen disa detaje interesante të brendësisë së automjetit

Prodhuesi i iPhone po shtyn planet për të zhvilluar një veturë elektrike. Projekti tani përqendrohet gjithnjë e më shumë në…

Read More »
Lajmet e fundit

Gjuajtje me armë zjarri në drejtim të automjetit që transportonte paratë e bankave në rrugën Gjilan-Prishtinë

Një automjet që transportonte të hollat e bankave është sulmuar me armë zjarri sot në rrugën Gjilan-Prishtinë. Lajmin për Express…

Read More »
Lajmet e fundit

Po transportonte nxënësit e në mënyrë të pasigurt, policia gjobit shoferin dhe i konfiskon targat e automjetit

Policia e Kosovës ka njoftuar se pas pranimit të informatës, nga qytetarët, se nxënësit e një shkolle në Prishtinë, po…

Read More »
Auto

Konfirmohet zyrtarisht lansimi i automjetit elektrik nga Rolls-Royce, që do të quhet “Silent Shadow”

Prodhuesi më prestigjioz dhe më i pasur në botë i automjeteve ka konfirmuar më në fund se po zhvillon një…

Read More »
Auto

Musk konfirmon datën për dërgesat e para të automjetit “Tesla Model S Plaid”

Elon Musk e ka konfirmuar datën për dërgesat e para të Tesla Model S Plaid të ri, që premton të…

Read More »
Back to top button