asnjëherë

Lajmet e fundit

Drejtori i Rahovecit e demanton me fakte Pecin: Po gënjen, ai nuk na ka kthyer asnjëherë përgjigje

Drejtori i Bujqësisë në komunën e Rahovecit, Berat Duraku ka demantuar ministrin e Bujqësisë, Faton Pecin se kjo komunë ka…

Read More »
Lajmet e fundit

Haradinaj kujton protestat e Lëvizjes Studentore: Shpresat e shqiptarëve për liri nuk u shuan asnjëherë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kujtuar protestat e Lëvizjes Studentore që ndodhën 24 vjet më…

Read More »
Lajmet e fundit

Minxhozi: Asnjëherë Shqipëria s’do të dërgojë mjetet e saj ushtarake në kufi me Serbinë

Ambasadori i Shqipërisë në Kosovë, Qemajl Minxhozi, ka thënë se Shqipëria asnjëherë nuk do t’i dërgojë mjetet e saj ushtarake…

Read More »
Lajmet e fundit

Vitia për rritjen e rasteve: Ne nuk i kemi ikur përgjegjësisë asnjëherë

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka folur për situatën me pandeminë që ka kapluar vendin tonë, ku sipas tij, në…

Read More »
Lajmet e fundit

Osmani: Me Serbinë nuk do të bisedojmë asnjëherë për integritetin territorial dhe statusin e Kosovës

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka ritheksuar edhe një herë se në dialog me Serbinë nuk do të bisedojnë për…

Read More »
Back to top button