arena mediale

Lajmet e fundit

KPK reagon pasi zv.ministri i Drejtësisë i quajti prokurorët kriminelë, kërkon distancim ose do të ndërpritet komunikimi

Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK), është thellësisht i shqetësuar me deklaratat e zëvendësministrit të Drejtësisë, Blerim Sallahu, të bëra përmes…

Read More »
Lajmet e fundit

Deklaratë nga Këshilli Prokurorial dhe Prokurori i Shtetit

Këshilli Prokurorial i Kosovës (KPK), është thellësisht i shqetësuar me deklaratat e zëvendësministrit të Drejtësisë, Blerim Sallahu, të bëra përmes…

Read More »
Lajmet e fundit

Greqia ndalon karateistët kosovarë

Në kampionatin mesdhetarë të karatesë për kadetë, juniorë dhe seniorë që organizohet nga 22 deri 24 tetor në qytetin Limassol…

Read More »
Bota

Presidenti i Italisë: BE do të jetë e kompletuar vetëm me Ballkanin Perëndimor

Mungojnë ende pesë vende në Bashkimin Evropian, i cili nuk mund të konsiderohet i plotë për shkak të historisë, kulturës…

Read More »
Lajmet e fundit

Lufti Haziri: Alban Hyseni nuk e ka votuar ligjin për qytetin e vet derisa e ka lejuar partia

Lutfi Haziri, kandidat i LDK’së për kryetar të Gjilanit ka akuzuar kundërkandidatin Alban Hyseni se nuk ka votuar projektligjin për…

Read More »
Back to top button