Arberi

Lajmet e fundit

Gjenden mbetje mortore në bazën e KFOR-it në “Arbëri”

Mbetje mortore janë gjetur sot në bazën e KFOR-it në Arbëri. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i…

Read More »
Lajmet e fundit

24 orë kryetar, Uran Ismaili nënshkruan zotimet për lagjet Tophane dhe Arbëri

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga PDK-ja, Uran Ismaili ka nënshkruar zotimet edhe për lagjen e Tophanes e Arbërisë, raporton…

Read More »
Lajmet e fundit

Haradinaj: Do të mbjellen fidane në Arbëri, në shenjë kujtimi për ata që humbën jetën në luftën e fundit

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Daut Haradinaj do nderojë…

Read More »
Lajmet e fundit

Nuk ndalet Uran Ismaili, bun në Arbëri (Video)

Kandidati për Kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili, ka vazhduar fushatën e tij të veçantë, duke bujtur nëpër lagje të ndryshme…

Read More »
Sport

Prishtina mposht me lehtësi Arbërinë dhe vazhdon luftën për titullin kampion

Prishtina ka fituar pa shumë vështirësi në shtëpi ndaj Arbërisë me rezultat 2-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e…

Read More »
Back to top button