Anëtari

Lajmet e fundit

Anëtari i Këshillit Drejtues të PDK-së kalon në Vetëvendosje

Anëtari i Këshillit Drejtues të PDK-së, Afrim Fejza është nga larguar nga kjo pozitë për të kaluar kështu në Vetëvendosje.…

Read More »
Lajmet e fundit

VV në Mitrovicë “nervozohet” që anëtari i saj iu bashkua LDK-së, e quan “individ të dorës së dytë”

Lëvizja Vetëvendosje në Mitrovicë ka reaguar pasi që anëtari i tyre, Fatmir Hasani vendosi ta përkrahë LDK-në në zgjedhjet nacionale…

Read More »
Lajmet e fundit

Anëtari i shoqërisë civile – ministres Haxhiu: Më i rëndësishëm është reagimi i institucioneve të reja shtetërore!

Njohësi i zhvillimeve politike dhe anëtari i shoqërisë civile, Agron Demi i ka reaguar ministres Haxhiu, pasi kjo e fundit…

Read More »
Lajmet e fundit

“Kurti nuk e pranoi për zv.ministër”, reagon anëtari i ‘Guxo’-s në Ferizaj: Haxhi Avdyli është mashtrues

Zyrtari i Listës “Guxo”, Haxhi Avdyli, ka treguar se ka qenë kryeministri Albin Kurti, ai i cili nuk ua ka…

Read More »
Lajmet e fundit

Reagon anëtari i shkarkuar nga Bordi i RTK-së: Do ta dëshmoj pastërtinë time para Zotit, familjes e institucioneve

Ish-anëtari i Bordit të Radio Televizionit të Kosovës, Bajram Mjeku, ka reaguar pasi deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë votuar…

Read More »
Back to top button