Abazoviqit

Lajmet e fundit

Abazoviqit i ndahet çmimi “Çelësi i Qytetit të Tiranës” nga Veliaj

Zëvendëskryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazoviq, këtë të martë ka marrë një çmim nga kryetari i Tiranës, Erion…

Read More »
Lajmet e fundit

Kërcënimet ndaj Abazoviqit kanë ngjashmëri me rastin e Gjingjiqit të vrarë

Simon Ilse, shef i zyrës së Fondacionit “Heinrich Boell” për Serbi dhe Mal të Zi, ka komentuar kërcënimet që ka…

Read More »
Lajmet e fundit

MB e Malit të Zi: Dyshohet për planifikim të vrasjes së Dritan Abazoviqit

Ministria e Punëve të Brendshme e Malit të Zi, ka njoftuar se ka indikacione për përgatitjes të një sulmi mbi…

Read More »
Back to top button