Sport

Sadio Mane e injoron keq Kloppin, largohet i nervozuar nga fusha

Është prishur qetësia te Liverpooli.

Redsat me të vërtetë janë duke kaluar nëpër një sezon të vështirë, pasi nuk renditen mirë në Premierligë dhe rrezikojnë të kthehen disa vite pas, duke mbetur pa Champions.

Sikur mos të mjaftonte kjo, edhe harmonia në skuadër nuk duket e mirë.

Të paktën kështu lënë të kuptohet imazhet e mbrëmshme, ku Sadio Mane e injoroi Jurgen Kloppin në fund të takimit.

Ai ishte i nervozuar me faktin që u la në stol dhe hyri në lojë vetëm në minutën e 74’ dhe nuk ia zgjati dorën Kloppit, raporton Gazeta Express.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button