Sport

Prishtina shënon golin e dytë, përsëri Endrit Krasniqi

Ka filluar pjesa e dytë e ndeshjes në mes të Prishtinës dhe Inter Escaldes.

Ky duel është i vlefshëm për fazën parakualifikuese të Ligës së Kampionëve.

Klankosova.tv do të iu mbajë të informuar për rrjedhën kronologjike të kësaj sfide:

PRISHTINA – INTER ESCALDES 2:0

58′ GOOL: Endrit Krasniqi dyfishon epërsinë.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button