Sport

Navas rinovon me PSG-në deri në vitin 2024

Portieri Keylor Navas ka nënshkruar rinovimin e kontratës me PSG-në.

Navas me kontratën e re do mbetet te “Parisienët” se paku deri në vitin 2024, shkruan lajmi.net.

34-vjeçari ka qenë nder lojtarët më të mirë në Ligën e Kampionëve këtë edicion dhe më herët ka pasur kontratë deri në qershorin e vitit 2023 dhe ka merituar vazhdimin e rinovimit për 12 muaj tjerë.

PSG përmes një komunikate zyrtare kanë konfirmuar që Navas ka rinovuar deri në vitin 2024.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button