Sport

Mbappe shënon të dytin, PSG sërish në epërsi

Paris Saint-Germain ka arritur ta rikthejë epërsinë dhe tani po prin 1:2 ndaj Metz në ndeshjen e javës së 34-të në Ligue 1.

Ishte sërish sulmuesi francez, Kylian Mbappe që shënoi golin e dytë në minutën e 59-të, shkruan Gazeta Express.

PSG-së i nevojitet fitorja sonte për të luftuar për titullin kampion. 

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button