Sport

Të martën prezantohet logoja dhe fanellat e reja të përfaqësueses së Kosovës

Nesër do të bëhet prezantimi i logos së re të Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK) dhe i fanellave të përfaqësueses së Kosovës me të cilën do të luajë në ndeshjet eliminatore për Botërorin 2022.

Prezantimi do të bëhet në një konferencë për media në
ora 12:00.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button