Showbiz

Dua Lipa tregon stilin e saj shumëngjyrësh, ndërsa shijon një darkë romantike me të dashurin në një restorant pranë oqeanit:

Ylli i muzikës pop Dua Lipa dhe modeli Anwar Hadid, vëllai më i vogël i modeleve kryesore Bella dhe Gigi Hadid, kanë qenë pjesë e kryetitujve të mediave ndërkombëtare për më shumë se një vit e gjysmë.

Dhe të dielën çifti u nis për një natë takimi në restorantin e njohur “Nobu”, dhe është pamje nga oqeani në Malibu, shkruan DailyMail.

Dyshja u panë së fundmi duke shijuar momente të ëmbla pasi ata u larguan nga institucioni dhe morën daljen dytësore për të marrë automjetin e tyre.

Kur bëhet fjalë për modën tërheqëse, Lipa edhe këtë herë nuk u kursye, ku u shfaq me disa geta ngjyrë të kuqe, të bardha dhe të verdha që pasqyronin çdo pëllëmbë të kthesave të saj.

Ajo gjithashtu veshi një xhaketë sportive në ngjyrë kremi mbi një të bardhë të butë poshtë.

Për kontrast, ajo kishte veshur një palë taka të gjelbra, teksa mbante një çantë që i përshtatej veshjes së saj.

Me pandeminë COVID-19 ende shumë e rrezikshme, këngëtarja e lindur në Britani u sigurua që të vinte një maskë mbrojtëse rozë mbi gojën dhe hundën e saj.

Me pandeminë COVID-19 ende shumë e rrezikshme, këngëtarja e lindur në Britani u sigurua që të vinte një maskë mbrojtëse rozë mbi gojën dhe hundën e saj.

Hadid gjithashtu kishte një maskë të zezë për fytyrën.

Ai kishte veshur një palë xhinse blu të gjera, një kapuç të zi mbi një bluzë dhe atlete të zeza.

Pas një pritje të shkurtër, shërbëtori e ktheu veturën e çiftit deri në kabinën e ndërrimit të makijazhit, dhe ata hipën dhe u larguan.

Këngëtarja e hitit “One Kiss” thuhet se u zhvendos nga Mbretëria e Bashkuar në ShBA për të qenë më pranë Anwarit, kur kufizimet e udhëtimit filluan të forcoheshin pas pandemisë COVID-19.

Pasi punoi si modele, Lipa ka publikuar albumin e saj debutues të titulluar “Dua Lipa” në vitin 2017, i cili rezultoi me dy çmime ‘Grammy Awards’, dhe albumin pasues, “Future Nostalgia”, në vitin 2020.

Me këtë fundit, ajo u nominua për gjashtë çmime ‘Grammy’ dhe fitoi atë për “Albumin më të mirë të zhanrit Pop”, në 63-vjetorin e Grammy Awards, që u mbajt në Sunda.

Dua lipa tregon stilin e saj shumëngjyrësh, ndërsa shijon një darkë romantike me të dashurin në një restorant pranë oqeanit:
Dua lipa tregon stilin e saj shumëngjyrësh, ndërsa shijon një darkë romantike me të dashurin në një restorant pranë oqeanit: » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv
Dua lipa tregon stilin e saj shumëngjyrësh, ndërsa shijon një darkë romantike me të dashurin në një restorant pranë oqeanit:
Dua lipa tregon stilin e saj shumëngjyrësh, ndërsa shijon një darkë romantike me të dashurin në një restorant pranë oqeanit: » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv
Dua lipa tregon stilin e saj shumëngjyrësh, ndërsa shijon një darkë romantike me të dashurin në një restorant pranë oqeanit:
Dua lipa tregon stilin e saj shumëngjyrësh, ndërsa shijon një darkë romantike me të dashurin në një restorant pranë oqeanit: » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv
Dua lipa tregon stilin e saj shumëngjyrësh, ndërsa shijon një darkë romantike me të dashurin në një restorant pranë oqeanit:
Dua lipa tregon stilin e saj shumëngjyrësh, ndërsa shijon një darkë romantike me të dashurin në një restorant pranë oqeanit: » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv
Dua lipa tregon stilin e saj shumëngjyrësh, ndërsa shijon një darkë romantike me të dashurin në një restorant pranë oqeanit:
Dua lipa tregon stilin e saj shumëngjyrësh, ndërsa shijon një darkë romantike me të dashurin në një restorant pranë oqeanit: » lajmet e fundit - arenamedia & production - arenamedialetv

Leave a Reply

Back to top button