Showbiz

Uki së shpejti me këngë të re

Repertuarit muzikor shqiptar do t’i bashkohet shumë shpejt edhe një këngë e shoqëruar me video. Reperi i njohur, Uki ka…

Read More »

Gold AG publikon këngën e re, e titullon “Arusha”

Rep artisti i njohur, Gold AG po vazhdon të jetë aktiv në skenën muzikore. Ai ka publikuar këngën e re…

Read More »

Uki lajmron këngën e re në bashkëpunim ?

Këngëtari i mirënjohur nga Gjilani paralajmron një këngë të re, si duket ky do të jetë një bashkëpunim i radhes…

Read More »

Gold AG & Adem Ramadani – Era Ramazan

Është lansuar projekti më i ri i nga Arian Agushi dhe Adem Ramadani me titullin “ERA RAMAZAN”. Teksti: Arian AGUSHI…

Read More »

Së shpejti – “ERA RAMAZAN”- Gold AG & Adem Ramadani

Bëhet e ditur data në të cilen do të lansohet kënga e perfolur mes Gold AG dhe Adem Ramadanit.“Në ditën…

Read More »
Back to top button