Lajmet e funditVendi

Ramosaj: Është kënaqësi e madhe kur sheh suksesin e të rinjve të vendit tënd

Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj, tha se është kënaqësi kur sheh suksesin e të rinjve.

Këta e tha gjatë inaugurimit të një lokalit i
udhëhequr nga një djalë i ri.

Shkrimi i plotë:

Është kënaqësi e madhe kur sheh suksesin e
të rinjve të vendit tënd!

Sot, në lokalin e ri të frizerit Cani!

Urime dhe shumë suksese Cani Hadergjonaj!

BR

Related Articles

Back to top button