Anti Pasta

Quiche me domate dhe djathë – Tartë franceze

Tartë franceze shumë e shijshme, quiche me domate dhe djathë. Mund ta përgatisni për kokteje apo mbrëmje mes miqsh. Quiche…

Read More »

Shishqebap vegjetarjan pjekur në furrë

Shishqebap me perime të ndryshme shumë i thjesht për përgatijë dhe super i shijshëm. Shishqebap vegjetarjan Prep Time15 mins Cook…

Read More »

Qepë të skuqura me miell për një antipastë të shijshme

Do të shikojmë si të gatuajmë rrathë qepe të skuqur me miell në mënyrë të përsosur. Qepa konsiderohet nga mjekësia…

Read More »

Qofte me spinaq dhe rikota

Një recete nga veriu i Italisë, qofte me spinaq dhe rikota. Spinaqi është një perime me ngjyrë të theksuar të…

Read More »

Speca me gjizë për dimër

Speca me gjizë përgatitur në vazo. Kjo mënyrë e përgatitur e specave me gjizë është shumë e thjeshtë dhe në…

Read More »
Back to top button