FashionLife Style

Veshjet e Meghan Markle në New York tregojnë më së miri sesi stili i saj ka ndryshuar që prej daljes nga familja mbretërore

Javën e kaluar, Meghan Markle u nis për në New York me Princin Harry, duke u dhënë fansave një paraqitje të shkurtër të stilit të saj pas largimit nga familja mbretërore në këtë proces.

Gjatë qëndrimit treditor, Dukesha iu shmang markave britanike në të cilat jetonte dikur, duke dalë në vend të saj në një seri modelesh të gatshme për vjeshtë nga etiketat amerikane dhe italiane, si The Row dhe Max Mara.

Dhe ndërsa Markle ende e do një pamje njëngjyrëshe si kurrë më parë, siluetat e saj kanë ndryshuar qëkur ajo la jetën mbretërore pas.

Veshjet e meghan markle në new york tregojnë më së miri sesi stili i saj ka ndryshuar që prej daljes nga familja mbretërore

Gjatë ditëve të saj në Londër, Dukesha e Sussex pëlqente të vishej me funde dhe fustane treçerekëshe, pallto me rripa dhe kapele të shumta, sipas protokollit të pallatit; tani, ajo preferon pantallonat.

Por ndërsa dollapi i saj mund të ketë ndryshuar, Markle ende mban elementë të caktuar të stilit mbretëror: Para dhe pas ngjitjes në skenë, ajo u pa duke mbajtur çantën nga marka Dior, të emëruar pas vjehrrës së saj, Princesha Diana. /Telegrafi/

Veshjet e meghan markle në new york tregojnë më së miri sesi stili i saj ka ndryshuar që prej daljes nga familja mbretërore

Veshjet e meghan markle në new york tregojnë më së miri sesi stili i saj ka ndryshuar që prej daljes nga familja mbretërore

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button