FashionLife Style

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Met Gala 2021

Met Gala 2021 erdhi dhe shkoi sa hap e mbyll sytë.

Konsideruar si një nga netët më të rëndësishme në kalendarin e modës, mbledhja ekskluzive e fondeve u mbajt dje (e hënë) në New York.

Por, mungesat e yjeve që priteshin të shfaqeshin edhe këtë vit ishin të bollshme. Sarah Jessica Parker e njohur si një nga yjet që gjithmonë është në listën e personave të veshur më së miri nuk u shfaq, as Beyonce nuk ishte.

Sarah jessica parker mund të mos marr pjesë në met gala këtë vit
Sarah Jessica Parker mund të mos marr pjesë në Met Gala këtë vit

Por yjet përsëri u shfaqen në ato shkallë të famshme të Muzeut Metropolitane për festën me temë “Në Amerikë: Një Leksikon i Modës” , të veshur me modelet e tyre më të mira patriotike.

Më poshtë ua sjellim pamjet më të paharrueshme nga tapeti i kuq i mbrëmjes së kaluar:

Rita Ora

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të met gala 2021

Gigi Hadid

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të met gala 2021

Billie Eilish

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të met gala 2021

Jennifer Lopez

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të met gala 2021

Kendall Jenner

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të met gala 2021

Ella Emhoff

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të met gala 2021

Barbie Ferreira

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të met gala 2021

Megan Fox

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të met gala 2021

Iman

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të met gala 2021

Normani

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të met gala 2021

Rihanna

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të met gala 2021

Zoe Kravitz

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të met gala 2021

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button