FashionLife Style

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të MTV Video Music Awards 2021

Grammy-t mund të jenë nata më e rëndësishme për ndarjen e çmimeve muzikore, por kur vjen puna te momentet e guximshme të modës, që shtyjnë kufirin, VMA-të janë primare.

Dhe pamjet në tapetin e kuq të mbrëmjes të së dielës në Brooklyn’s Barclays Center nuk ishin përjashtim; Megan Fox u shfaq praktikisht e zhveshur, ndërsa gjysma e poshtme e pamjes së Normani ishte thjesht një rrip.

Yjet e tjerë të stilit u dalluan pa ekspozuar shumë lëkurë, si Camila Cabello me fustanin e saj elegant me një hark dhe Olivia Rodrigo në modën e saj të cilësisë së mirë Versace.

Mtv video music awards 2021: lista e plotë e fituesve
MTV Video Music Awards 2021: Lista e plotë e fituesve

Doja Cat si prezantuese e mbrëmjes po ashtu u pa me disa veshje mjaft të bukura dhe interesante.

Më poshtë ua sjellim dukjet më të mira të yjeve në këtë ceremoni:

Rita Ora

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të mtv video music awards 2021

Megan Fox

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të mtv video music awards 2021

Normani

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të mtv video music awards 2021

Olivia Rodrigo

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të mtv video music awards 2021

Kacey Musgraves

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të mtv video music awards 2021

Camila Cabello

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të mtv video music awards 2021

Avril Lavigne

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të mtv video music awards 2021

Jennifer Lopez

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të mtv video music awards 2021

Madison Beer

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të mtv video music awards 2021

Doja Cat

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të mtv video music awards 2021

/Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button