FashionLife Style

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Brit Awards 2021”

Ka pak kohë që nuk kemi parë yjet tanë të preferuar të veshin veshjet e tyre të lumtura për një ngjarje të jetës reale, por mbrëmë (e martë) yjet e industrisë muzikore ishin përgatitur për Brit Awards 2021.

Duke arritur në arenën 02, yjet goditën tapetin e kuq për një moment fotografik para se të drejtoheshin brenda vendit në Londrën lindore për t’u bashkuar me 4000 mysafirë pa maska ​​që ishin atje për të parë shfaqjen.

Si ngjarja e parë e muzikës që mbahet në ambient të mbyllur në 14 muajt e fundit dhe tapeti i parë i madh i kuq në Londër që nga fillimi i pandemisë, të pranishmit dhanë maksimumin e tyre sa i përket paraqitjes.

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “brit awards 2021”

Dua Lipa, e cila ishte pjesë e interpretuesve të mbrëmjes, ishte ndër të parat që mbërriti e veshur me një fustan të verdhë me bisht të gjatë. Flokët i kishte të kapura lart kokës, kurse për makijazh shkoi me disa nuanca shumë të hapura.

Pak kush mund të dukej bukur me këtë stil, por Dua e zotëroi atë më së miri.

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “brit awards 2021”

Më poshtë ua sjellim disa nga pamjet tjera më të bukura në tapetin e kuq të “Brits 2021”:

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “brit awards 2021”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “brit awards 2021”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “brit awards 2021”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “brit awards 2021”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “brit awards 2021”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “brit awards 2021”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “brit awards 2021”

/Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button