FashionLife Style

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “BAFTA TV Awards 2021”

Disa nga yjet më të mëdhenj britanik të televizionit u bashkuan personalisht mbrëmë (e diel) për “Bafta Television Awards”, ceremonia më prestigjioze në kalendarin e industrisë.

Jo vetëm që viti që lamë pas ka qenë një vit i madh për TV – ekrani i vogël ka siguruar një shpërqendrim shumë të nevojshëm nga gjithçka që ka ndodhur gjatë 12 muajve të fundit – por pas një viti ceremonish virtuale, ngjarja e mbrëmshme bashkoi shumë emra të njohur në mënyrë fizike.

Mbrëmja u zhvillua me disa nga të famshmit tanë të preferuar të ekranit duke ecur në tapetin e kuq me veshje të mahnitshme.

Siç është traditë, ne jemi këtu për t’ju sjellë pamjet më të shquara dhe të bukura nga nata e madhe.

Kështu që, pa zhurmë të mëtejshme, shkoni më poshtë për të parë çdo veshje të veçantë nga mbrëmja e kaluar:

Siena Kelly

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “bafta tv awards 2021”

Billie Piper

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “bafta tv awards 2021”

AJ Odudu

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “bafta tv awards 2021”

Michaela Coel

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “bafta tv awards 2021”

Nicola Coughlan

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “bafta tv awards 2021”

Jodie Comer

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “bafta tv awards 2021”

Golda Rosheuvel

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “bafta tv awards 2021”

Helena Bonham

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “bafta tv awards 2021”

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button