FashionLife Style

11 veshje praktike që mund t’i rikrijoni me çfarë keni në gardërobë

Është mot me shi, pastaj del dielli, pastaj bie sërish shi. Kjo është fiks periudha ku ti nuk di çfarë të veshësh

Jashtë bën ftohtë, por ti do të lulëzosh me veshjet e pranverës.

Merr “më të mirën e dy botëve”, me disa nga kombinimet e mëposhtme sipas Who What Wear:

11 veshje praktike që mund t’i rikrijoni me çfarë keni në gardërobë

Xhinse + Bluzë me jakë të madhe ose një varëse që bie në sy, në vend të jakës

11 veshje praktike që mund t’i rikrijoni me çfarë keni në gardërobë

Bluzë më dizajn (abstrakt) + Një fund me shtat të lartë

11 veshje praktike që mund t’i rikrijoni me çfarë keni në gardërobë

E gjithë veshja xhins + Atletet më të rehatshme që keni

11 veshje praktike që mund t’i rikrijoni me çfarë keni në gardërobë

Pallto e lehtë + Shall + Streçe

11 veshje praktike që mund t’i rikrijoni me çfarë keni në gardërobë

Pallto e gjatë + Fustan + Kambale të zeza

11 veshje praktike që mund t’i rikrijoni me çfarë keni në gardërobë

Pulovër i lehtë + Pantallona me shtat të lartë + Bizhuteri

11 veshje praktike që mund t’i rikrijoni me çfarë keni në gardërobë

Kombinimi klasik: Xhinse + Bluzë e bardhë + Xhaketë + Atlete

11 veshje praktike që mund t’i rikrijoni me çfarë keni në gardërobë

Bluzë dhe fund me dizajne të njëjta/të ngjashme + Çizme të gjata

11 veshje praktike që mund t’i rikrijoni me çfarë keni në gardërobë

Fustan pranveror me dizajne me ngjyra + aksesor flokësh + vathë në formë rrethi

11 veshje praktike që mund t’i rikrijoni me çfarë keni në gardërobë

Pulovër të gjerlë + Xhinse të grisura + Një rrip që të marrë pak vëmendje me dizajnin

11 veshje praktike që mund t’i rikrijoni me çfarë keni në gardërobë

Çantë ‘pochette’ ose pakëz më e madhe + Një kostum njëngjyrësh

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button