FashionLife Style

Veshja e thjeshtë e Kate Middleton është thjeshtë mahnitëse

Nuk është sekret që Catherine, Dukesha e Kembrixhit ka një mori fustanesh dhe veshjet elegante në garderobën e saj.

Por kohët e fundit, Kate ka përzier veshjet e saj për paraqitjet publike me veshje të thjeshta që shfaqin detaje të ulëta, duke përfshirë pantallona me atlete dhe për daljen e saj më të fundit, xhinse të gjera.

Po, e lexove mirë. Për daljen e saj të fundit në Muzeun e Historisë Natyrore, ku Kate është mbrojtëse mbretërore, Dukesha kishte veshur një xhaketë të lavdishme rozë salmoni nga marka Chloé (e cila, natyrisht, tashmë është shitur), me një palë xhinse të hollë të gjera me bel të lartë, një bluzë të bardhë dhe atlete nga marka Veja – të preferuarat e  Meghan Markle gjithashtu.

Veshja e thjeshtë e kate middleton është thjeshtë mahnitëse

Kate përfundoi pamjen me një gjerdan prej ari me nga Daniella Draper dhe një palë rrathë të ngjashëm.

Kate middleton dhe meghan markle pëlqejnë të njëjtat atlete
Kate Middleton dhe Meghan Markle pëlqejnë të njëjtat atlete

Oh, dhe një maskë me lule për fytyrën , të cilën ajo e mbante brenda muzeut. /Telegrafi/

Veshja e thjeshtë e kate middleton është thjeshtë mahnitëse

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button