FashionLife Style

Triko e vetme që ju nevojitet për periudhën kalimtare: Dukuni elegante në çdo kombinim!

Në të njëjtën kohë klasike dhe trendi, e thjeshtë dhe efektive, triko me vija është një e preferuar e modës që fsheh ide të ndryshme të panumërta dhe jep një pamje elegante

Përveç edicionit të saj klasik, koleksionet e reja sollën edhe disa modele të reja, po aq të gjithanshme dhe elegante, transmeton Telegrafi.

Ndërsa të bardhën e kanë zëvendësuar nuancat e bezhë, e kaltra në disa modele të popullarizuara zëvendësohet nga ngjyra e zezë, ndërkaq zhvendosje efektive u sjell edhe shtesa e vijave të kuqe.

Në një kombinim të rastësishëm me xhinse blu, një edicion elegant me pantallona biznesi ose në një palë me pantallona lëkure.

Edhe gjatë pranverës më të nxehtë dhe ditëve të para të verës, trikoja me vija do të mbetet ndër të preferuarat tona – atëherë ne do ta kombinojmë atë me pantallona të shkurtra ose pantallona të gjera.

View this post on Instagram

A post shared by Anouk Yve (@anoukyve)

View this post on Instagram

A post shared by jess. (@_jessicaskye)

/Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button