FashionLife Style

Sezoni i ri sjell tone të reja dhe pjesë të ndryshme të gardërobës

Kostume klasike të patejkalueshme do të bëhen trendi kryesor i modës

Ne po shohim ngadalë vjeshtën në vitrinat e dyqaneve, kështu që ngadalë mund të shohim se çfarë do të na presë, transmeton Telegrafi.

Sipas asaj që mund të shohim, do të veshim me ngjyra të theksuara: xhaketa, pallto, pantallona dhe pjesë të tjera të gardërobës.

Disenjatorët e modës kanë përgatitur nuanca jargavani për vjeshtën. Do të shihni këtë ngjyrë vjollce të butë në fustane, çanta dore, funde dhe këmisha për vjeshtë.

Do të ketë gjithashtu të kuqe të zjarrtë për ato më të guximshmet dhe për ato që duan të bien në sy.

Nuancat tradicionale të ngrohta të vjeshtës do të përshtaten në një frymë të re.

Një ngjyrë argjendi po vjen te ne që nuk ka munguar për një kohë të gjatë.

View this post on Instagram

A post shared by Mette (@msorrig)

Shumë nga tendencat e vitit të kaluar janë ende të pranishme. Nëse kombinoni xhinse të gjera me nuanca të purpurta të lehta, do të merrni një kombinim me të cilin nuk do të gaboni.

/Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button