FashionLife Style

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: Këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Pas pak, ky vit do të jetë pas nesh

Shumëçka ka ndodhur ndryshe, por edhe në aspektin e modës. Në tapetin e kuq parakaluan fustane të panumërta mahnitëse dhe ne veçuam vetëm disa prej tyre dhe i ndamë në disa kategori.

Ndaj zbuloni se cilat zonja dhe në kreacionet e kujt morën titujt e fustaneve më të bukura për vitin 2021, transmeton Telegrafi.

VESHJE E ZEZË EKSTRAVAGANTE

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Bella Hadid në Festivalin e Filmit në Cannes

Manekinia ka shokuar të pranishmit me një fustan të zi Schiaparelli, ku gjoksin e saj të zhveshur e ka mbuluar një gjerdan i madh floriri në formën e një mushkërie.

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Elle Fanning në shpërblimet InStyle Awards

Aktorja ka veshur këtë kreacion ekstravagant Balmain, pjesa e sipërme e të cilit është në fakt një bizhuteri gjigante.

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Olivia Rodrigo në ceremoninë e vallëzimit të The Academy Museum of Motion Pictures 

Prerja specifike e fustanit, e firmosur nga shtëpia e modës Saint Laurent, bëri që Olivia të shkëlqejë.

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Gemma Chan në premierën e filmit Eternals Dress

Veshja nga Zuhair Murad zbulon një pjesë të barkut të saj dhe ka një kapuç sipër. Kjo është arsyeja pse Gemma dukej e pazakontë tek ajo.

VESHJE SI LËKURË E DYTË

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Zendaya në Festivalin e Filmit në Venecia

Krijimi prej lëkure ngjyrë bezhë i markës Balmain të jepte përshtypjen se ishte e lagur. Zendaya dukej si një princeshë nga një planet tjetër në të.

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Megan Fox në MTV Awards

Fustani transparent me teminat dhe veshjet gri nuk i la shumë imagjinatës. Ky krijim provokues është firmosur nga Mugler.

VESHJE PËRRALLORE

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Amanda Seyfried në Oscars

Një fustan i mrekullueshëm i kuq me një dekolte specifike mund të dizenjohej vetëm nga mahnitësi – Giorgio Armani.

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Carey Mulligan në Oscars

Fakti është se aktorja nuk kishte nevojë as për një çmim, sepse ajo tashmë dukej si një statujë e artë me një fustan Valentino.

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Billie Eilish në Met Gala

Fustani i topit me pluhur të butë u dizenjua nga ekipi Oscar de la Renta. Billie i bëri nder Marilyn Monroe- me këtë krijim.

VESHJE ME NGJYRA QË BIEN NË SY

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Lady Gaga në premierën e House of Gucci

Fustani i valëvitur, i cili logjikisht është firmosur nga shtëpia e modës Gucci, kënaqi me rrjedhshmërinë dhe ngjyrën vjollcë.

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Rina Sawayama në BRIT Awards

Ngjyra e butë jargavan dhe shumë kënde të rregulluara në mënyrë interesante e bëjnë këtë festive fustanin Balmain.

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Kaley Cuoco në Emmy Awards

Fustani i verdhë neoni me rripa interesante është një krijim i Vera Wang. Falë saj, figura e aktores doli në pah.

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Tilda Swinton në Festivalin e Filmit në Canes

Disa elementë përbëjnë këtë krijim unik nga Haider Ackermann. Në mënyrë të veçantë bien në sy mëngët e bëra me xhixha të gjelbra.

VESHJE ME ZINXHIRË DHE KRISTALE

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Dakota Johnson në Festivalin e Filmit në Venecia

Si një armaturë delikate diamantësh dhe kristalesh, aktorja dukej si një luftëtare elegante me fustanin Gucci.

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Dua Lipa në ndarjen e çmimeve Grammy

Versace di të dizenjojë krijime rinore dhe urbane, siç është ky fustani me një flutur temin në pjesën e sipërme.

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Kendall Jenner në Met Gala

Një fustan ngjyrë bezhë transparent i zbukuruar me kristale argjendi, me firmën e markës Givenchy, krijoi një magji përrallash.

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Zoe Kravitz në Met Gala

Shtëpia e modës Saint Laurent ishte përkujdesur për krijimin provokues, të punuar ekskluzivisht me zinxhirë metalikë.

VESHJE ELEGANTE

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Milena Smith në Festivalin e Filmit në Venecia

Forma asimetrike dhe kombinimi bardh e zi krijuan një fustan që hyn në një kuptim krejtësisht të ri të elegancës. E gjitha falë markës Balmain.

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Gigi Hadid në Met Gala

Kontrasti mes satenit dhe lëkurës, bardh e zi, bëri që modelja të dukej retro magjepsëse me një fustan Prada.

Prerje të pazakonta, ngjyra të ndezura, kristale: këto janë fustanet më të bukura të famshmeve në vitin 2021!

Regina King në Oscars

Shtëpia e modës Louis Vuitton bëri një fustan delikat gri-blu, në të cilin Regina dukej vërtet si një mbretëreshë. /Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button