FashionLife Style

“Pranverë në trupin e Irina Shayk”, modelja merr vëmendje me fustanin elegant në Met Gala 2021

Nëse ka dikush që mund të shkëlqej në një pamje (pothuajse) krejtësisht të tejdukshme në Met Gala 2021, nuk është askush tjetër përveç Irina Shayk.

Modelja ruse doli në tapetin e kuq e veshur me Moschino, aktualisht e drejtuar nga stilisti amerikan dhe shoku i ngushtë i Shayk, Jeremy Scott.

E stiluar nga Marc Eram, ajo kishte veshur një fustan ngjyrë bezhë të tejdukshme me lule të vendosura përgjatë tij. Por, marrja e rrezikut nga Shayk nuk u ndal këtu.

“pranverë në trupin e irina shayk”, modelja merr vëmendje me fustanin elegant në met gala 2021

Ajo gjithashtu zgjodhi të bëjë një zbulim sensual të këmbës, me bishtin e fustanit që zvarritet disa metra poshtë i mbushur plot me lule.

Detaji tjetër që morri vëmendje në paraqitjen e Shayk ishin flokët e prera shumë shkurt, ndryshe nga modeli që mban zakonisht.

“pranverë në trupin e irina shayk”, modelja merr vëmendje me fustanin elegant në met gala 2021

Ndryshe, modelja u përfol kohët e fundit për një lidhje me reperin Kanye West, por që shpejt përfundoi me ndarje. /Telegrafi/

“pranverë në trupin e irina shayk”, modelja merr vëmendje me fustanin elegant në met gala 2021

“pranverë në trupin e irina shayk”, modelja merr vëmendje me fustanin elegant në met gala 2021

“pranverë në trupin e irina shayk”, modelja merr vëmendje me fustanin elegant në met gala 2021

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button