FashionLife Style

Pas paraqitje si kaubojse në klipin e fundit, Dua Lipa i qëndron besnike stilit edhe në pishinë

Nëse dikush mund ta bëjë një kapelë kauboj të ndritur të duket si aksesori numër një i pranverës / verës, është Dua Lipa.

Në një seri fotografish të reja të shpërndara në Instagram, Dua duket sikur po jeton jetën e saj më të mirë.

Ajo shfaqet e qetë pranë pishinës me rroba banja ngjyrë rozë, duke kaluar një kohë cilësore me qen dhe duke shijuar një ushqim seriozisht të shijshëm.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)


Postimi, me mbishkrimin “raporti javor”, tregon Duan duke pozuar deri në bel në një pishinë me duart anash, e veshur me bikini në formë trekëndëshi ngjyrë rozë të theksuar dhe një kapelë kaubojse në ngjyrë të kaltër.

Ajo gjithashtu ndau një foto nga afër të kapelës së mahnitshme.

Pas paraqitje si kaubojse në klipin e fundit, dua lipa i qëndron besnike stilit edhe në pishinë

Foto: Instagram

Me pak fjalë, i gjithë ky kombinim i shkon më së miri bukuroshes shqiptare, edhe pse i veçantë e kërkon shumë guxim. /Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button