FashionLife Style

Olivia Rodrigo i lë pak vend imagjinatës e veshur me fustan të zi

Olivia Rodrigo mahniti me pamjen e saj më të guximshme në tapetin e kuq deri tani gjatë fundjavës.

Këngëtarja e hitit “Good 4 U” dukej mahnitëse teksa hyri në The Academy Museum of Motion Pictures në Los Angeles të shtunën.

Rodrigo, 18 vjeç, i la pak imagjinatës me një fustan të zi Saint Laurent pa rripa nga Anthony Vaccarello.

Olivia rodrigo i lë pak vend imagjinatës e veshur me fustan të zi

Fustani që të bënte ta ktheje kokën kishte një të çarë deri në kofshë dhe një dekolte të thellë që nxirrte në pah gjoksin e saj.

Pjesa më e mirë nga të gjitha? Kishte xhepa, një veçori e dashur nga çdo person që e do modën.

Olivia rodrigo i lë pak vend imagjinatës e veshur me fustan të zi

Për pamjen e saj të bukur, Rodrigo i mbajti flokët të tërhequr me disa valë të buta të varura anash.

Ajo zgjodhi grim minimal kombinuar me buzë të kuqe të guximshme.  /Telegrafi/

Olivia rodrigo i lë pak vend imagjinatës e veshur me fustan të zi

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button