FashionLife Style

Normani tregon ‘anën e egër’ në kristale, korse dhe veshje të tjera në klipin e ri

Një vit pasi bëri një shfaqje të paharrueshme në videon muzikore virale të Cardi B dhe Megan Thee Stallion “WAP”, Normani është bashkuar me Cardi edhe një herë për një klip të saj.

“Wild Side”, e cila u lansua të premten, shënon muzikën e parë të re të Normani në dy vjet – dhe me koreografinë dhe kostumet e videos, shihet se ajo nuk erdhi për të luajtur.

Më shume pjesë arti, pamja duket e ngrirë në lëvizje, duke e bërë atë një zgjedhje perfekte për një balerin si Normani – veçanërisht kur shoqërohet me gërshetat ultra të gjata.


Dhe kjo ishte vetëm një shije e gjërave që do të vijnë. Prodhuesja e hitit “Motivation” fillon videon e saj në një ansambël të prerë nga Isa Boulder, i kompletuar me çorape të larta deri në kofshë.

Normani tregon ‘anën e egër’ në kristale, korse dhe veshje të tjera në klipin e ri

Pastaj, ylli godet dyshemenë me veshje sensuale të frymëzuar nga të brendshmet vjollcë të bashkuar me një minifund, doreza deri në bërryl dhe taka të larta.

Normani tregon ‘anën e egër’ në kristale, korse dhe veshje të tjera në klipin e ri

Veshjet e saj në këtë videoklip janë thjesht të mahnitshme. /Telegrafi/

Normani tregon ‘anën e egër’ në kristale, korse dhe veshje të tjera në klipin e ri

Normani tregon ‘anën e egër’ në kristale, korse dhe veshje të tjera në klipin e ri

Normani tregon ‘anën e egër’ në kristale, korse dhe veshje të tjera në klipin e ri

Normani tregon ‘anën e egër’ në kristale, korse dhe veshje të tjera në klipin e ri

Normani tregon ‘anën e egër’ në kristale, korse dhe veshje të tjera në klipin e ri

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button