FashionLife Style

Naomi Campbell shfaqet pa sytjena e veshur e tëra në xhins

Naomi Campbell tërhoqi vëmendjen ndërsa arriti në “Stand Up! Bob Marley The Musical”, natën e shtypit në Londër të mërkurën mbrëma.

Supermodelja, 51 vjeç, u shfaq në një veshje të guximshme teksa doli pa sytjena me një kostum xhins të dyfishtë për mbrëmjen.

Bob ka pasur një domethënie të fortë në jetën e Naomit pasi ajo mori pjesë në klipin e këngës “Is This Love?” dhe luajti këngët e tij kur vajza e saj lindi në fillim të këtij viti.

Naomi campbell shfaqet pa sytjena e veshur e tëra në xhins

Naomi tregoi dekoltenë në xhaketë të strukturuar dhe shtrëngoi belin me një rrip të trashë të zi.

Xhinset theksuan trupin e mbretëreshës së pasarelave ndërsa ajo pozonte për fotografi në tapetin e kuq.

Naomi campbell shfaqet pa sytjena e veshur e tëra në xhins

Naomi e plotësoi pamjen e saj të mbrëmjes me një çantë të zezë, taka të zeza dhe shumë bizhuteri.  /Telegrafi/

Naomi campbell shfaqet pa sytjena e veshur e tëra në xhins

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button