FashionLife Style

Madonna i trajton fansat me një shfaqje të modës në Instagram

Ndërsa varianti Omicron vazhdon të përhapet në të gjithë globin, Madonna po bën pjesën e saj për të luftuar COVID-19 duke qëndruar në shtëpi – dhe duke qëndruar e zënë teksa luan me veshje, me sa duket.

Ylli 63 vjeçar ndau një seri fotosh elegante në Instagram të martën, e veshur me veshje të ndryshme të bukura.

Veshjet e saj ishin të ndryshme duke filluar nga getet me rrjet e deri te fustanet, disa të kombinuara me një kapelë të zezë.

View this post on Instagram

A post shared by Madonna (@madonna)


“Nëse do të ngelem në shtëpinë time, mund të kem disa veshje të lezetshme”, tha legjenda e popit.

“Më duhet shumë dollapi juaj”, komentoi një fans.

Madonna i trajton fansat me një shfaqje të modës në instagram

Madonna ka qenë gjithmonë e famshme për stilin e saj personal që kalon kufijtë, të cilin ajo nuk e ka ndryshuar kurrë gjatë dekadave. /Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button