FashionLife Style

Kristen Stewart shkëlqen në premierën e filmit “Spencer”

Stewart, e cila luan Princeshën Diana në filmin “Spencer”, u pa në një fustan të denjë për princesha për premierën e biografisë në Festivalin e Filmit BFI në Londër.

Fustani i saj me ngjyrë hiri të errët nga Chanel ishte i mbuluar me shkëlqim, duke e përzier në dukje stilin e saj tipik më të errët me atë mbretëror.

Ylli i “Twilight”, 31 vjeç, i dha një shkëlqim shtesë pamjes me sandale argjendi të përshtatshme.

Kristen stewart shkëlqen në premierën e filmit “spencer”

Ajo ndryshoi pamje pas tapetit të kuq, e veshur me një bluzë të shkurtër dhe xhaketë sportive përveç flokëve në dukje më të kuqe.

Nuk është për t’u habitur që Stewart zgjodhi Chanel në ngjarje, pasi ajo ka qenë një ambasadore  e markës për tetë vjet. /Telegrafi/

Kristen stewart shkëlqen në premierën e filmit “spencer”

Kristen stewart shkëlqen në premierën e filmit “spencer”

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button