FashionLife Style

Kendall Jenner flet për fustanin ‘e papërshtatshëm’ të veshur në dasmën e shoqes së ngushtë

Të gjithë sytë mund të jenë drejtuar nga Kendall Jenner në dasmën e shoqes Lauren Perez, por nusja duket se nuk e kishte problem.

Pasi Jenner, 26 vjeç, shërbeu si shoqëruese e nuses së bashku me Bella Hadid për dasmën e nëntorit 2021, grupi ndërroi fustanet e tyre të kaltër prej mëndafshi në veshje të veçanta për pritjen – dhe supermodelja shkaktoi shumë bujë me fustanin e saj shumë të ekspozuar.

Perez ndau fotografi nga dita e saj e madhe në Instagram, duke përfshirë disa të Jenner në dizajnin me prerje, gjë që shkaktoi reagime.

View this post on Instagram

A post shared by LPW (@laurenperez)


“Veshje e papërshtatshme për një dasmë Kendall Jenner. Më vjen turp për ty”, komentoi një person.

“Shumë mungesë respekti ta veshësh këtë. Në çdo foto e sheh atë, jo nusen”, ka shkruar një tjetër.

Kendall jenner flet për fustanin ‘e papërshtatshëm’ të veshur në dasmën e shoqes së ngushtë

Foto: Instagram

Perez ndërhyri, duke thënë se mendonte se Jenner dukej “mahnitëse” dhe se “i pëlqente” pamja, pastaj vetë modelja u përgjigj: “Normalisht se kërkova gjithashtu miratimin tuaj paraprakisht”.

Ndërsa Jenner eksperimentoi, nusja i mbajti gjërat tradicionale me një fustan Vera Wang pa rripa për ceremoninë e saj hebraike në Miami. /Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button