FashionLife Style

Kate Hudson merr vëmendje të plotë me fustanin ‘e guximshëm’

Duhet thënë të vërtetën, aktorja më patjetër i la të gjithë gojëhapur, ndërsa morri pjesë në Festivalin e Filmit në Venecias.

Kate u vesh fjalë për fjalë, me një fustan të vogël të zi -që doli të ishte pamja e saj më e guximshme dhe më e rrezikshme deri më tani.

Për të shënuar rastin e veçantë, ylli i “How to Lose a Guy in 10 Days” doli në një krijim Mônot, i cili paraqiste një prerje dramatike deri në kofshë dhe prerje ekstreme që shfaqnin fizikun e saj të tonifikuar.

Kate hudson merr vëmendje të plotë me fustanin ‘e guximshëm’

Ajo vendosi bizhuteri Crivelli dhe e kombinoi veshjet me taka të mahnitshme. Hudson u stilua nga Sophie Lopez.

Aktorja postoi një fotografi të zjarrtë në Instagram, duke shkruar me butësi, “‘Para se të dilni nga shtëpia, shikoni në pasqyrë dhe hiqni një gjë” – teksa citonte Coco Chanel.

Vëmendjen e plotë sigurisht e morri fustani i saj, pasi grimin dhe flokët ishin rregulluar në mënyrën më të thjeshtë të mundshme.

Një gjë është e qartë: Pavarësisht nëse ajo është në shtëpi apo në Venecia, fansat gjithmonë mund të mbështeten në Kate për veshje që lënë pa fjalë. /Telegrafi/

Kate hudson merr vëmendje të plotë me fustanin ‘e guximshëm’

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button