FashionLife Style

Kaia Gerber shfaqet mahnitëse e veshur me rroba banje

Kaia Gerber tregoi fizikun e saj mahnitës të modeles me bikini të vogla teksa pushonte buzë pishinës në Cabo, Meksikë gjatë Krishtlindjeve. 

Vajza 20-vjeçare e supermodeles Cindy Crawford, 55 vjeç, dhe biznesmenit amerikan Rande Gerber, 59 vjeç, dukej sensacionale teksa kishte veshur një rroba banje me dy pjesë portokalli.

Modelja zgjodhi të kalonte pushimet e dhjetorit në një ambient me diell dhe shijoi festat e sezonit në qytetin turistik meksikan.

Kaia gerber shfaqet mahnitëse e veshur me rroba banje

Ylli dhe familja e saj kanë qëndruar në një pronë të madhe luksoze me disa miq të familjes që nga e enjtja.

Modelja e re ka shfaqur dekoltenë e saj me një të sipërme portokalli dhe të poshtme që dukeshin të lagura nga një zhytje në pishinë.

Kaia gerber shfaqet mahnitëse e veshur me rroba banje

Kaia e aksesoi pamjen e saj të qetë për pushime me një kapele dielli prej kashte si dhe një palë syze dielli të zeza.

Bukuroshja doli pa grim për ditën e relaksimit. /Telegrafi/

Kaia gerber shfaqet mahnitëse e veshur me rroba banje

Kaia gerber shfaqet mahnitëse e veshur me rroba banje

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button