FashionLife Style

Jennifer Lopez shfaqet e mahnitshme në tapetin e kuq krah Ben Affleck

Ylli i muzikës pop, 52 vjeç, iu bashkua të dashurit Ben Affleck në premierën e filmit “The Last Duel” në New York.

Ajo ishte e veshur me një kombinim ngjyrë kafe që kishte një fund të çarë dhe bluzë të shkurtër, që i tregonte barkun e tonfikuar më së miri.

Këngëtarja shoqëroi kombinimin e saj me taka lëkure, çantë ngjyrë kafe dhe bizhuteri Jennifer Fisher.

Jennifer lopez shfaqet e mahnitshme në tapetin e kuq krah ben affleck

Affleck, ndërkohë, dukej i mprehtë me një kostum kadife të kaltër nga Ralph Lauren.

Bennifer 2.0 bëri debutimin e tyre në tapetin e kuq vetëm muajin e kaluar në Festivalin e Filmit në Venecia. /Telegrafi/

Jennifer lopez shfaqet e mahnitshme në tapetin e kuq krah ben affleck

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button