FashionLife Style

Gruaja më e bukur në Hollywood bëri një shëtitje në veshjen më të dëshirueshme të sezonit

Nicole Scherzinger (43), kudo që të shfaqet, të gjithë shikojnë vetëm atë

Këtë herë, ajo shpjegoi se si të vishni pa gabuar rrobat më të dëshirueshme të stinës së vjeshtës.

Kostumet po bëhen gjithnjë e më popullore, veçanërisht ato me një prerje pak më të gjerë, me shpatulla të theksuara.

Kështu, ngjyra vjollcë është në krye të listës së modës, transmeton Telegrafi.

Gruaja më e bukur në hollywood bëri një shëtitje në veshjen më të dëshirueshme të sezonit

Nicole kombinoi të gjitha tendencat në një stilim dhe këtë herë ajo meritoi një dhjetë të pastër.

Ajo u fotografua para një restoranti në Hollywood-in Perëndimor në shoqërinë e të dashurit të saj Thom Evans, me të cilin tashmë është në një lidhje harmonike prej disa muajsh.

Dhe a keni një kostum të tillë në gardërobën tuaj?

Gruaja më e bukur në hollywood bëri një shëtitje në veshjen më të dëshirueshme të sezonit

/Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button