FashionLife Style

Gjithmonë me stil të përsosur: Mbretëresha Maxima në një kombinim në të cilin çdo grua duket shtathollë!

Mbretëresha e Holandës, Maxima, është pa dyshim një nga gratë më me stil në botë, dhe këtë e ka konfirmuar edhe një herë me këtë kombinim

Ajo dhe bashkëshorti i saj vazhdojnë të kryejnë detyra mbretërore, dhe për të fundit në një seri të paraqitjeve publike, ajo zgjodhi një kombinim të modës që tërhoqi shumë vëmendje, transmeton Telegrafi.

Gjithmonë me stil të përsosur: mbretëresha maxima në një kombinim në të cilin çdo grua duket shtathollë!

Ajo zgjodhi një stil monokratik, i cili, siç e dimë, është një hit absolut në këtë sezon.

Nëse kombinohet në këtë mënyrë dhe në nuanca më të lehta, figura mund të duket më e hollë.

Gjithmonë me stil të përsosur: mbretëresha maxima në një kombinim në të cilin çdo grua duket shtathollë!

Ajo e plotësoi stilin me byzylykë masivë, një karficë të zezë dhe këpucë.

Mbretëresha respekton në mënyrë rigoroze të gjitha masat epidemiologjike, kështu që ajo harmonizoi maskën me stilin.

Gjithmonë me stil të përsosur: mbretëresha maxima në një kombinim në të cilin çdo grua duket shtathollë!

/Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button