FashionLife Style

Një fustan që do të dëshironi ta vishni gjatë gjithë verës: Komod, modern, duket fenomenal

Mund të vishet në raste të panumërta dhe në shumë mënyra, dhe në të do të ndiheni mirë, por gjithashtu do të dukeni fenomenale

Arsyeja pse fitoi kaq shpejt zemrat e femrave në botë është se mund të vishet nga mëngjesi deri në mbrëmje, transmeton Telegrafi.

Modeli popullor i veshjes të kujton mënyrën e papërballueshme se si janë veshur aktoret si: Jane Birkin ose Brigitte Bardot, me sandale të sheshta, flokë valëvitëse dhe, natyrisht, një çantë të vogël si një aksesor i domosdoshëm i modës.

Një fustan që do të dëshironi ta vishni gjatë gjithë verës: komod, modern, duket fenomenal

Linja A dhe prerja mini e bëjnë fustanin një veshje ideale për të gjitha llojet e siluetave, ndërsa rripat e hollë dhe dekolteja e sheshtë i japin një prekje retro të viteve ‘70.

Ato mund të vishen në kombinim me taka të larta për daljet në mbrëmje, por edhe me atlete dhe bluzë klasike.

Një fustan që do të dëshironi ta vishni gjatë gjithë verës: komod, modern, duket fenomenal

/Telegrafi/

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button