FashionLife Style

Të famshmet janë fiksuar pas këtij fustani me prerje

Çfarë kanë të përbashkët dalja Paris Hilton dhe intervista e Tyra Banks në vaskë – përveç potencialit të tyre për t’u bërë virale?

Për të dy momentet, yjet zgjodhën veshje nga PatBO, një markë braziliane që po shfaqet shpejt si një element kryesor për momente të veçanta të vajzave të famshme.

“Unë me të vërtetë besoj se moda duhet të jetë argëtuese dhe ju mund të bëni çfarë të doni”, tha Patricia Bonaldi, themeluesja dhe drejtoresha krijuese e PatBO, për Page Six Style.

Të famshmet janë fiksuar pas këtij fustani me prerje

Dizajnerja kujton Rihannan dhe Sharon Stone ndër yjet e parë që veshën krijimet e saj të qëndisura me dorë në vitin 2013, ndërsa veshjet dhe rroba banjat e saj janë veshur nga një mori personash të famshëm, përfshirë Vanessa Hudgens, Mindy Kaling, Selena Gomez dhe Priyanka Chopra.

Shumë nga pjesët e markës përmbajnë prerje anësore të dizajnuara për të treguar sasinë e duhur të lëkurës-një efekt seksi delikat. “Unë i kuptoj trupat e grave dhe e kuptoj atë që duan të tregojnë dhe atë që duan të fshehin”, tha stilistja, duke e përshkruar markën PatBO si njëkohësisht “e patrembur” dhe “femërore”.

Është një përshkrim i përshtatshëm për Hilton, e cila në shkurt veshi një fustan treçereksh nga PatBO me ngjyrë bajame ndërsa festonte ditëlindjen e saj.

PatBo gjithashtu është provuar të jetë një zgjedhje popullore e festës së Vitit të Ri për emra të mëdhenj. Priyanka Chopra zgjodhi një veshje neon rozë në vitin 2020 në Miami Beach me bashkëshortin Nick Jonas. /Telegrafi/

Të famshmet janë fiksuar pas këtij fustani me prerje

Të famshmet janë fiksuar pas këtij fustani me prerje

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button