FashionLife Style

Emily Ratajkowski dhe foshnja Sylvester shfaqen me rroba banje të kombinueshme

Modelja festoi “pragun e ditëlindjes” së saj të 31-të me pushime me burrin Sebastian Bear-McClard dhe foshnjën 3-muajshe Sylvester gjatë fundjavës, duke veshur modelin e saj të rroba banjave nga marka Inamorata.

Ratajkowski veshi pjesën e sipërme “Las Olas” (75 dollarë) dhe pjesën e poshtme të përputhshme (75 dollarë) në një model me ngjyrë të kaltër dhe mandarinë që koordinohej me djalin e saj të vogël.

Stampimi mund të duket i njohur për adhuruesit e markës së rrobave të banjës të modeles; ajo kishte një stil gati identik ndërsa ishte shtatzënë me Sly.

Emily ratajkowski dhe foshnja sylvester shfaqen me rroba banje të kombinueshme

Foto: Instagram

Ratajkowski, e cila u kritikua shumë në mediat sociale për mënyrën se si e mbajti fëmijën e saj në foto, gjithashtu mbante një palë vathë prej ari dhe gjerdanin e saj “Sylvester”.

Ndërsa veshjet e maternitetit të Ratajkowski ishin fustane seksi të prera që shfaqnin pjesë të trupit për të festuar pritjen e ëmbël, pamja e saj pas lindjes së djalit është po aq seksi. /Telegrafi/

Emily ratajkowski dhe foshnja sylvester shfaqen me rroba banje të kombinueshme

Foto: Instagram

Emily ratajkowski dhe foshnja sylvester shfaqen me rroba banje të kombinueshme

Foto: Instagram

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button