FashionLife Style

Dua Lipa shkëlqen e veshur me kominoshe të shkurtra

Dua Lipa dje (e martë) performoi në “Live Lounge” të BBC Radio 1.

Stilisti i saj Lorenzo Posocco ndau pamjen në Instagram dhe duket se ai zgjodhi pjesët nga pasarela Vjeshtë/Dimër 2021 e Prada për Duan.

Ajo zgjodhi kominoshet me mëngë të gjata, të zbërthyera për të treguar sytjenat e zeza me dantella dhe një gjerdan me varëse ari. Kominoshet janë një të stilit minimalist, të shkurtra në pjesën e poshtme, të cilat mund t’i shohim më nga afër në Instagramin e Duas.

Dua lipa shkëlqen e veshur me kominoshe të shkurtra

Foto: Instagram

E gjitha është e shtresuar mbi gete të holla dhe disa çizme me platformë prej lëkure të zeza deri në gju.

Dua lipa shkëlqen e veshur me kominoshe të shkurtra

Foto: Instagram

Lipa e kompletoi pamjen me një xhaketë të zezë, të stampuar me lule të kuqe nga brenda teksa e lëshoi atë poshtë supeve.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)


Sa i përket grimit, tone e ngrohta kishin mbuluar fytyrën e Duas, të përshtatura me dy gërsheta të holla përpara.

Dua lipa shkëlqen e veshur me kominoshe të shkurtra

Foto: Instagram

Ylli botëror e kompletoi pamjen me thonjtë e kuq në formë bajame dhe dy unaza të mëdha, të fuqishme me lule. /Telegrafi/

Dua lipa shkëlqen e veshur me kominoshe të shkurtra

Foto: Instagram

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button