FashionLife Style

Dozë e vërtetë elegance: Mbretëresha Letizia e veshur në një set ngjyrë portokalli, ngazëlleu kritikët e modës!

Nuk ka asnjë person që nuk ka komentuar me entuziazëm për veshjen me stil të Mbretëreshës Letizia

Këtë herë, ajo zgjodhi një set me një prerje të reduktuar, por me një ngjyrë të zjarrtë, falë së cilës u dallua nga turma, transmeton Telegrafi.

Kjo ngjyrë është një nga kryesoret për sezonin e pranverë/verës 2021, dhe u rri veçanërisht bukur zeshkaneve.

Dozë e vërtetë elegance: mbretëresha letizia e veshur në një set ngjyrë portokalli, ngazëlleu kritikët e modës!

Letizia e Spanjës shpjegoi edhe një herë se çfarë do të thotë stil i mirë dhe si duhet të vishet një grua në moshën e saj të pjekur.

Ajo e përfundoi të gjithë stilimin me këpucë ngjyrë krem, ndërsa i lidhi flokët në një gërshet.

Për shkak të bluzës me prerje asimetrike, i gjithë stili mori komplimente të shumta, ndërsa mbretëresha mori një dhjetësh të pastër. /Telegrafi/

Dozë e vërtetë elegance: mbretëresha letizia e veshur në një set ngjyrë portokalli, ngazëlleu kritikët e modës!

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button