FashionLife Style

Cindy Crawford dhe Kaia Gerber vishen me xhaketa lëkure dhe xhinse

Cindy Crawford dhe Kaia Gerber nuk kanë vetëm të njëjtat gjene – ato gjithashtu kanë xhinse shumë të ngjashme.

Dyshja nënë– vajzë ishte gati të kënaqej në Hollywood Bowl mbrëmjen e së mërkurës, ku u shfaqën në kombinim lëkure dhe xhinse të mrekullueshme të ngjashme.

Të dyja zgjodhën një xhaketë lëkure të zezë me një këmishë të bardhë, xhinse dhe çizme të zeza për të marrë pjesë në koncertin e Alanis Morrissette.

Cindy crawford dhe kaia gerber vishen me xhaketa lëkure dhe xhinse

Ndërsa Gerber, 20 vjeç zgjodhi xhinse të hapura, Crawford, 55 vjeç, veshi një nuancë më të errët xhins, të shoqëruar me një rrip të zi Gucci.

Supermodelja gjithashtu përfundoi veshjen me një shall të shtypur, ndërsa Gerber mbante një çantë Celine në një ngjyrë të ngjashme të gjelbër. /Telegrafi/

Cindy crawford dhe kaia gerber vishen me xhaketa lëkure dhe xhinse

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button